Uniwersytet Coventry w Polsce otworzył nowy kierunek studiów - Zarządzanie w Lotnictwie

Uniwersytet Coventry dodał do swojej oferty nowy kierunek studiów licencjackich. Dyplom z zarządzania w lotnictwie można uzyskać studiując w nowej filii Uniwersytetu we Wrocławiu. Studenci, zainteresowani lotnictwem komercyjnym mogą ubiegać się o przyjęcie na studia licencjackie na kierunku Zarządzanie w Lotnictwie, które będą realizowane we wrocławskiej filii Uniwersytetu Coventry.

Program jest mocno ukierunkowany na zarządzanie w biznesie i opracowany w taki sposób, aby przygotować specjalistów, którzy będą proaktywnie stosować specjalistyczną wiedzę i umiejętności w zróżnicowanym i globalnym przemyśle lotniczym. Nowy kampus prowadzi kilka naborów w ciągu roku akademickiego, zapewniając tym samym najwyższą możliwą dostępność szkolnictwa wyższego. Kursy są oferowane w formie bloków przeznaczonych dla studentów dziennych i zaocznych; można je rozpocząć w różnych terminach, tj. we wrześniu, listopadzie, styczniu, lutym, kwietniu i czerwcu.

Studia stacjonarne obejmują cztery sześciotygodniowe bloki w roku akademickim. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku, przy czym studenci realizują w tym czasie wyłącznie jeden moduł, co pozwala w pełni zgłębić tajniki poszczególnych przedmiotów.

Więcej informacji na stronie www.coventry.ac.uk