Analizujemy obecność firmy w sieci. Prowadzimy w jej imieniu działania media relations w Internecie. Utrzymujemy dobre relacje z użytkownikami; prowadzimy konkursy, informujemy o nowych produktach, promocjach etc. Buzz marketing – marketing szeptany na forach internetowych, w portalach społecznościowych i serwisach blogowych. Tworzymy i obsługujemy biuro prasowe online. Prowadzimy monitoring internetu.

Social media

Przygotowujemy strategię komunikacji na portalach społecznościowych. Prowadzimy oficjalne konta, Fan Page w serwisach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin, Goldenline itp. dobrane odpowiednio do charakteru firmy, produktu i jej grup odbiorców. Zakładamy grupy społecznościowe, generujemy i moderujemy dyskusje, aktywizujemy ich zaangażowanie. Projektujemy i tworzymy aplikacje w postaci konkursów, gier multimedialnych (aplikacje na Facebooka itp.). Prowadzimy kreatywne miniblogi. Całość oparta na efektywnym i pomysłowym zarządzaniu treścią uzupełnione atrakcyjną stroną wizualną. Integracja stron www z portalami społecznościowymi.

Blog

Tworzymy blogi dedykowane poczynając od pomysłu, poprzez projekt graficzny i oprogramowanie aż do regularnych aktualizacji opartych na kreatywnym zarządzaniu treścią. Redagujemy treść bloga opartych na kreatywnym zarządzaniu treścią, tworzymy zaawansowane publikacje eksperckie.

Współpracujemy z blogerami i blogosferą skupionymi wokół danego tematu.

Newsletter i e-mail marketing

  • Redagujemy i dystrybuujemy newsletter. Tworzymy bazy danych i adresy pod kątem dystrybucji newslettera. Zarządzamy jego treścią, kreacją, grafiką i przekazem. Tworzymy i dystrybuujemy regularne malingi.

Firmowa strona internetowa

Aktualizujemy treść, optymalizujemy SEO, pozycjonujemy
Tworzymy strony internetowe dopasowane do wymagań i budżetu klienta. Budujemy responsywne strony według indywidualnego projektu graficznego albo oparte na ciekawym szablonie (tańsza opcja). Strony mogą posiadać wygodny i łatwy w obsłudze system zarządzania treścią CMS. Zapewniamy ich zgodność ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami. Integrujemy z portalami społecznościowymi.

Copywriting/ Content Management

Publikacje tj. artykuły, opinie, porady, wydarzeń, wideo itp., w których ich czytelnicy-odbiorcy znajdują rozwiązanie swojego problemu pozwala pozyskanie zaufania, budowanie wiarygodności marki albo więzi, a tym samej bardziej długotrwałej więzi.

Content poprzez opowiadanie historii działa na wyobraźnię i inspiruje, przemawiając językiem korzyści, które odnoszą się bezpośrednio do ich problemu dłużej pozostaje w pamięci potencjalnych Klientów. Tworząc jakościowe treści, firma albo instytucja staje się rozwiązaniem problemu, pomocą, fachowcem i liderem, a co najważniejsze wiarygodnym partnerem do współpracy. Tworzymy treści na strony internetowe, redagujemy teksty i optymalizujemy je pod kątem SEO (SEO PR). Na bieżąco aktualizujemy informacje.