Nasze działania Public Realtions nie ograniczają się do Polski. Mamy partnerów na największych europejskich rynkach. Działając w ramach partnerstwa agencji PR możemy skutecznie wspierać firmę lub markę także poza granicami kraju.

Mamy doświadczenie w obsłudze projektów PR realizowanych równocześnie na wielu rynkach przez różne lokalne agencje, bądź oddziały marketingu czy przedstawicielstwa firm. W ramach takich działań realizujemy międzynarodowe kampanie Public Relations obejmujące media relations, zarządzanie contentem, social media, monitoring mediów. Mając na względzie różnice kulturowe i językowe cały przekaz dostosowujemy do wymogów lokalnego rynku i specyficznych potrzeb klientów.

Zapewniamy również wsparcie dla polskich firm, które planują ekspansję zagraniczną. Wspólnie z naszymi partnerami doradzamy w wyborze najodpowiedniejszej strategii komunikacji. Opracowujemy główne treści przekazu, przygotowujemy plan Public Relations włącznie z monitorowaniem mediów, tłumaczeniem wycinków prasowych, przygotowaniem analiz i raportów. Odpowiadamy za wszelkie kontakty z mediami.

W zależności od potrzeb, możemy działać dwutorowo. Pierwsza opcja to realizacja media relations za pośrednictwem serwisów ‘newswire’ dobranych odpowiednio do profilu firmy/produktu. Alternatywą jest współpraca z naszymi partnerami w poszczególnych krajach. Wtedy wspólnie opracowujemy strategię i media plany, dystrybuujemy informacje do dziennikarzy według starannie dobranego klucza, monitorujemy media, tłumaczymy wycinki prasowe, przygotowujemy analizy i raporty.