Powszechna dostępność szybkiego internetu, nieustający postęp technologii mobilnych wraz z rozwojem rynku nowoczesnych technologii decyduje o kierunku w jakim zmierza obecnie komunikacja firmy lub produktu z otoczeniem. Media cyfrowe otworzyły nowe kanały komunikacji , stworzyły podstawy do budowania, nawiązywania i utrzymywania stałych relacji z wyselekcjonowanymi grupami (np. internautów). Jednocześnie wymogły, aby komunikacja firmy lub produktu z otoczeniem była internaktywna oparta na dialogu.

Przygotowujemy strategię komunikacji na portalach społecznościowych.: Dobieramy najefektywniejsze kanały i narzędzia online, sprofilowane według potrzeb firmy albo produktu, a także dostosowane do poszczególnych grup odbiorców. Prowadzimy oficjalne konta, ‘fan page'e’ w serwisach społecznościowych: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Linkedin, Goldenline itp. Zakładamy grupy społecznościowe, generujemy i moderujemy dyskusje, aktywizujemy ich zaangażowanie. Projektujemy i tworzymy aplikacje w postaci konkursów, gier multimedialnych (aplikacje na Facebooka itp.). Prowadzimy kreatywne miniblogi. Całość oparta na funkcjonalnym i kreatywnym zarządzaniu treścią. Integrujemy stron www z portalami społecznościowymi.

Blog

Blog firmowy, managerski, produktowy – żadna koncepcja nie jest nam obca.

Tworzymy blogi dedykowane poczynając od pomysłu, poprzez projekt graficzny i oprogramowanie aż do regularnych aktualizacji opartych na kreatywnym zarządzaniu treścią. Redagujemy treść bloga, dbamy o kreatywne zarządzanie treścią, tworzymy zaawansowane publikacje eksperckie.

Blogosfera

Współpracujemy z blogerami i blogosferą skupionymi wokół danego tematu.