W skład zespołu agencji wchodzą specjaliści w dziedzinie public relations oraz marketingu mający bogate praktyczne doświadczenie. Zespół wspierają eksperci specjalizujący się w zagadnieniach gospodarczych i społecznych, a także psychologii społecznej.

Kluczowe osoby:

Agnieszka Stasiewicz-Swinney
Dyrektor Zarządzający

Doświadczony manager biznesu z dyplomem lekarza Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego jak i public relations ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestnik wielu szkoleń z zakresu marketingu oraz public relations m.in. INSEAD w Paryżu. Praktyk z blisko 20 letnim doświadczeniem w dziedzinie komunikacji korporacyjnej i marketingowej. Od stycznia 2005 roku prowadzi własną agencję public relations COMM START. Wcześniej przez 8 lat zajmowała stanowisko Dyrektora do spraw komunikacji w firmie Sanofi-Aventis (wtedy Sanofi-Biocom), gdzie od podstaw zbudowała dział komunikacji i odpowiadała za całokształt komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej, zarówno korporacyjnej jak i produktowej. Wcześniej jeszcze doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności marketingowe w niemieckim koncernie Merck na stanowisku kierownika produktu, a także w firmie Amis Medica jako Specajlista ds. marketingu. Autorka wielu artykułów i fotoreportaży publikowanych w prestiżowych czasopismach m.in. ELLE, Uroda, Sukces, Gentelman, Świat i Podróże. Mówi biegle po polsku i angielsku, radzi sobie także z francsukim i szwedzkim. W wolnych chwilach, (na które rzadko pozwala jej syn) fotografuje, podróżuje, fascynuje się architekturą wnętrz i krajobrazu.

 

Ewa Balcerska
Account Director

Ekonomistka z szeroką wiedzą z zakresu stosunków międzynarodowych i marketingu. Po ukończeniu Uniwersytetu Łódzkiego (wydział Stosunków Międzynarodowych), Ewa spędziła prawie 2 lata w Londynie, pracując i studiując (uzyskała certyfikaty z marketingu oraz administracji przyznane przez Londyńską Izbę Przemysłowo-Handlową). W tym czasie pracowała także w biurze prasowym brytyjskiej firmy odzieżowej Crombie. Po powrocie do Polski, Ewa jako specjalista ds. eksportu w jednej z wiodących polskich firm kosmetycznych odpowiadała za rozwój rynków anglojęzycznych, a także tworzenie produktów oraz wsparcia marketingowego wybranych rynków. Ewa pracowała też jako konsultant ds. marketingu i PR, uczestnicząc i koordynując projekty różnorakiej natury. Zajmuje się między innymi: relacjami z klientami, wsparciem marketingowym kampanii pr, zarządzaniem projektami, jak również rozwojem biznesu i badaniami rynku. Nie przeżyje dnia bez filiżanki dobrej kawy. Jedno z jej mocnych stron jest niezwykła dbałość o dobre kontakty z ludżmi.

 

Lucyna Wosztyl
Account Manager

Wysokiej klasy specjalista z praktyczną wiedzą w dziedzinie human resources, komunikacji, employer branding, social media, programów CSR zdobytą w ciągu 20 lat pracy w znanych, międzynarodowych korporacjach. Ma doświadczenie w obsłudze firm następujących sektorów: FMCG, handel detaliczny, usługi finansowe i produkcja. Nie przeżyje dnia bez filiżanki herbaty i rozmowy z własnym kotem. Pochyli się nad każdą istotą ludzką i zwierzęcą potrzebującą wsparcia lub pomocy.